Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /home/html/b2.sk/public_html/wp-content/plugins/wp-post-thumbnail/wppt.php on line 372 and defined in /home/html/b2.sk/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1222
Brožúra Hypno Pôrod › BLOG – grafika a tlač

Posledné komentáre

Grafické štúdio

Naše projekty

 • Identita firmy
  logo, vizitky, dokumenty, obálky
 • Svadobné oznámenia
  grafický návrh a digitálna tlač
 • Tlač kalendárov
  nástenné, stolové kalendáre s rodinnou alebo firemnou tématikou
 • Tlač vizitiek
  tvoríme grafické návrhy vizitiek a tlačíme ich na kreatívne a štruktúrované papiere. grafika + tlač na jednom mieste a na počkanie.
 • Tlač obálok
  potlačíme obálky DL, C4, C5, štvorcové aj s adresou podľa dodanej databázy. máme štruktúrované a metalické obálky na sklade.

Brožúra Hypno Pôrod

publikované 12. 10. 2015 - 09:36
produkty:

V západnej spoločnosti sa dá len ťažko uniknúť kultúrne podmieneným predstavám a mýtom obklopujúcim pôrod. Väčšinu svojho života sú ženy vychovávané vo viere, že s pôrodom sa automaticky spája veľké riziko a neznesiteľná bolesť; a práve z tohto dôvodu majú mnohé dnešné ženy strach rodiť.

Tento extrémny strach spôsobuje v tele napätie, ktoré často zabraňuje ľahkému priebehu fyziologicky normálneho procesu. Výsledok? Presne to, čoho sme sa najviac obávali: dlhý, bolestivý, frustrujúci pôrod.

Naopak, keď nastávajúca mamička pristupuje k pôrodu bez obáv, je informovaná a dobre pripravená, a má vo svojom okolí plnú podporu – potom jej pôrod môže byť pozitívnou a posilňujúcou skúsenosťou.

PREČO NÁZOV HYPNOPOROD?

Slovíčko “hypno” v slove “hypnopôrod” sa vzťahuje na hypnoterapiu, ktorú používame na uvoľnenie obáv a natrénovanie nášho tela a mysle k uvoľňovaniu endorfínov (hormónov šťastia a prirodzených tlmičov bolesti) počas pôrodu. Práve pomocou hypnoterapie môže byť pôrod vášho dieťatka pokojnejším a uvoľnenejším zážitkom; čo následne prispieva aj k zníženiu potreby zásahov počas pôrodu.

hypno-porod-01

hypno-porod-02

hypno-porod-03

hypno-porod-04

Brožúra A5

32 strán

V1 väzba

www.hypno-porod.sk

 

Comments

comments

Publikované v Realizácie.
Reakcie môžete sledovať pomocou RSS 2.0. Prepojenia na túto stránku smerujte sem.

Reagovať na článok

Súvisiace články