Posledné komentáre

Grafické štúdio

Naše projekty

 • Identita firmy
  logo, vizitky, dokumenty, obálky
 • Svadobné oznámenia
  grafický návrh a digitálna tlač
 • Tlač kalendárov
  nástenné, stolové kalendáre s rodinnou alebo firemnou tématikou
 • Tlač vizitiek
  tvoríme grafické návrhy vizitiek a tlačíme ich na kreatívne a štruktúrované papiere. grafika + tlač na jednom mieste a na počkanie.
 • Tlač obálok
  potlačíme obálky DL, C4, C5, štvorcové aj s adresou podľa dodanej databázy. máme štruktúrované a metalické obálky na sklade.

Časopis Slnečnica

publikované 31. 03. 2014 - 11:45
produkty:

Klient: Spoločnosť Downovho syndrómu na Slovensku

Viac nájdete na stránke: www.downovsyndrom.sk

Časopis Spoločnosti Downovho syndrómu na Slovensku vychádza už od roku 1996. Prešiel niekoľkými grafickými úpravami až do dnešnej podoby. Reprezentuje Spoločnosť Downovho syndrómu na Slovensku i v zahraničí. Slúži ako komunikačný prostriedok medzi spoločnosťou a rodinami s deťmi s Downovým syndrómom.

Prostredníctvom neho získavajú množstvo nových vedomostí a skúseností, učia sa spolupatričnosti, možnosti komunikácie s inými rodičmi. Rodičia najmä vidia, že nie sú so svojím bremenom sami. Lepšia informovanosť umožní rodičom ľahšie presadzovať práva svojich detí. Tento časopis nie je prínosom len pre samotných rodičov a deti s Downovým syndrómom, ale aj pre komunitu, v ktorej žijú. Vzdelaný, informovaný a starostlivý rodič je príkladom a povzbudením pre svoje okolie. Ich príklad napomáha odstraňovaniu bariér a mylných predsudkov, ktoré ešte stále pretrvávajú v našej spoločnosti voči ľuďom s Downovým syndrómom.

Popis brožúry: počet ks 1000, 32 strán, formát A4 – 210 x 297 mm, obojstranná farebná tlač, papier lesklý 130gr/m2, väzba V1

013_resize

010_resize

009_resize

008_resize

 

Comments

comments

Publikované v Realizácie.
Reakcie môžete sledovať pomocou RSS 2.0. Prepojenia na túto stránku smerujte sem.

Reagovať na článok

Súvisiace články