Posledné komentáre

Grafické štúdio

Naše projekty

 • Identita firmy
  logo, vizitky, dokumenty, obálky
 • Svadobné oznámenia
  grafický návrh a digitálna tlač
 • Tlač kalendárov
  nástenné, stolové kalendáre s rodinnou alebo firemnou tématikou
 • Tlač vizitiek
  tvoríme grafické návrhy vizitiek a tlačíme ich na kreatívne a štruktúrované papiere. grafika + tlač na jednom mieste a na počkanie.
 • Tlač obálok
  potlačíme obálky DL, C4, C5, štvorcové aj s adresou podľa dodanej databázy. máme štruktúrované a metalické obálky na sklade.

Digitálny produkčný systém

publikované 25. 09. 2009 - 14:22
produkty:

bizhub-pro-c5501

Konica Minolta bizhub C5501

tlaciarensky-stroj

V zariadení bizhub PRO C5501 sa rozsiahla flexibilta spracovania médií spája s bohatými možnosťami výstupného spracovania, vďaka čomu možno na systéme ľahko vytvárať výtlačky z najrôznejších materiálov.

Simitri HD – inovatívny polymerizovaný toner

cmyk-tonery

Nová technológia prináša novú úroveň v kvalite CMYK obrazu: malé a uniformné častice umožňujú presnú reprodukciu aj tých najtenších čiar a to bez zníženia ideálnej sýtosti čiernobieleho obrazu.

Command Workstation

command-workstation

Pomocou softvéru Command Workstation sa zadávaju PDF do tlače. Tento program komunikuje s extérnym kontrolérom EFI Fiery.

Dotykový ovládací panel

dotykovy-displey

Dotykový ovládací panel, ktorým sa zadávaju formáty, typy a hrúbky papiera pre všetky zásobníky, nastavuje sa finišér, posuny prednej a zadnej strany, väzba a ďalšie nastavenia. Cez ovládací panel sa ovláda aj extérny kontrolér EFI Fiery.

Veľkokapacitný zásobník papiera

velkokapacitny-zasobnik

Veľkokapacitný zásobník na SRA3 450×320 mm až do 300 gr/m2, ktorého kapacita je až 2500 listov. Výhodou zásobníka je, ze papier ide do tlačiarne rovno a nemusí sa točiť ako je to u ďalších zásobníkov papiera.

3 zásobníky papiera

zasobniky

3 zásobníky na papier, v ktorých sú pripravené najpoužívanejšie papiere a formáty. Systém dokáže tlačiť dokument, v ktorom si bude brať papier aj s dvoch zásobníkov s rôznym typom papiera.

Ručný zásobník papiera

rucny-podavac

Ručný zásobník papiera vhodný pre rýchlu tlač s nízkym počtom tlačených strán. Pomocou tohto zásobníka sa tlačia obálky a štruktúrované papiere.

Skener

scanner

Skener v rozlíšení 600×600 DPI formát A3+.

Vystúpny zásobník

output-tray

Systém má 3 výstupné zásobníky. Hlavný zásobník, veľkokapacitný až na 3.000 listov a vystupný zásobník pre brožúry a skladané listy.

Brožúrovací finišér

finisher-podavac

Brožúrovací finišér zabezpečuje skladanie papiera na polovicu a na tretinu, spinkovanie v rohu a na boku, dierovanie a V1 väzbu – zohnutie a zospinkovanie. V1 väzbu spracuje vo formátoch A4 a A5.

Finišer má dva podávače papiera, ktoré slúžia na vkladanie už vytlačených strán do dokumentov. Typické využitie vkladania je pri výrobe brožury, ktorý má obálku iného typu ako vnútro.

Stiahnite si brožúru o farebnom produkčnom zariadení bizhub_PRO_C5501

Comments

comments

Publikované v Technológia.
Reakcie môžete sledovať pomocou RSS 2.0. Prepojenia na túto stránku smerujte sem.

Reagovať na článok

Súvisiace články