Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /home/html/b2.sk/public_html/wp-content/plugins/wp-post-thumbnail/wppt.php on line 372 and defined in /home/html/b2.sk/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1222
Výhody digitálnej tlače › BLOG – grafika a tlač

Posledné komentáre

Grafické štúdio

Naše projekty

 • Identita firmy
  logo, vizitky, dokumenty, obálky
 • Svadobné oznámenia
  grafický návrh a digitálna tlač
 • Tlač kalendárov
  nástenné, stolové kalendáre s rodinnou alebo firemnou tématikou
 • Tlač vizitiek
  tvoríme grafické návrhy vizitiek a tlačíme ich na kreatívne a štruktúrované papiere. grafika + tlač na jednom mieste a na počkanie.
 • Tlač obálok
  potlačíme obálky DL, C4, C5, štvorcové aj s adresou podľa dodanej databázy. máme štruktúrované a metalické obálky na sklade.

Výhody digitálnej tlače

publikované 07. 09. 2009 - 16:30
produkty:

My tlačíme na Konica Minolta bizhub PRO C6000L

konicaminolta-bizhubpro-C6000L

 • Digitálna farebná tlačiareň – Pôsobivá rýchlosť tlače 60 farebných strán za minútu
 • Výnimočná kvalita tlače – zabezpečujúca jasnosť a presnosť s farebným rozlíšením tlače 1 200 x 1 200 dpi x 8 bit a s polymerizovaným tonerom Simitri® HD
 • Pokročilá technológia spracovania farieb od spoločnosti Konica Minolta – S.E.A.D. II

Prvý výtlačok na počkanie zadarmo

Žiadne dlhé čakanie pri spustení tlačiarne, žiadne zložité technologické postupy pri vyradení, tlač priamo z PDF. Prineste si výtlačky na USB kľúči alebo nám zašlite PDF emailom. Spolu vyberieme vhodný papier a spustíme tlač. A ak sa vám nebude vybratý papier páčiť, vytlačíme na ďalšie typy. Je to naozaj len pár minút a zadarmo*.

prvy-vytlacok

100 ks A4 vytlačíme za 15 minút

Podľa parametrov tlačí konicaminolta C-5501 až 55ks A4 farebných strán na obyčajný kancelársky papier za 1 minútu. Obojstranný leták A4 na lesklý hrubší papier vytlačíme a orežeme za 15 minút.

Bežnú zákazku vytlačíme do 3 hodín

Papiere z nášho vzorkovníka máme skladom v klasických množstvách. Sú narezané na formáty a pripravené na tlač.

Grafiku požadujeme zaslať správne vyradenú, aby sme nestrácali čas prípravou orezových značiek a spadávky. Ak si neviete sami poradiť, radi vam pomôžeme a technicky správne pripravíme PDF do tlače.

Tlačiarenský stroj je schopný tlačiť už za 5 minúť po zapnutí. Ak tlačíme obojstrannú tlač, potrebujeme najprv nastaviť stroj aby správne lícovali orezové značky na prednej a zadnej strane (duplex). Ak tlačíme brožúru potrebujem nastaviť ohýbanie v strede formátu a spinkovanie presne na chrbáte brožúry. Tieto nastavenia sú pre každý typ papiera iné a trvajú do 30 minút. Potom už môžeme tlačiť.

Poslednou časťou je spracovanie tlače medzi ktoré patrí hlavne orezávanie podľa orezových značiek, balenie výtlačkov, príprava odovzdávacieho protokolu. Bežnú zákazku vytlačíme do 3 hodín. Pravidelne.

bezna-zakazka

Malé množstvá vieme vytlačiť prioritne

Ťažko by ste presvedčili ofsetového tlačiara, aby zastavil svoj stroj, na ktorom má roztlačený desaťtisícový náklad len preto, aby vám vytlačil 500 ks letákov. My to však vieme.

Vieme zastaviť tlač veľkej zákazky, spustiť malú tlač a potom pokračovať vo velkej. Je to jednoduché, pretože si môžeme ukladať nastavanie digitálneho stroja pre každú zákazku zvlašť. Prerušenú veľkú zákazku takto opäť pustíme do tlače.

U nás nemusíte čakať, u nás nie sú žiadne poradovníky. Vytlačíme rýchlo a v termíne, na ktorom sa spolu dohodneme.

priorita-mala-tlac

Cenu si môžete nakalkulovať aj sami

Nemusíte zasielať email alebo volať do tlačiarne a čakať, pokiaľ Vám niekto nacení tlač podľa Vášho zadania. Svoju tlač si môžete ľahko a rýchlo naceniť sami na našej stránke www.digitalnatlaciaren.sk. Samozrejmosťou je, že pri väčšom možstve tlače klesá jednotková cena. Výslednú cenu, počet kusov a jednotkovú cenu máte pod kontrolou Vy sami a ihneď si viete prerátať výhodnú tlač.

Nádherné štrukturované papiere

Máme v ponuke niekoľko typov štrukturovaných papierov, v prípade, ak máte záujem o konkrétny typ papiera, ktorý nedržíme, a neviete si ho zabezpečiť sami, s radosťou Vám ho zabezpečíme my. Digitálna tlačiareň vytlačí brilantne na všetky papiere z ponuky firiem Europapier a SCP papier.

Tlač variabilných dát

Spracujeme Vám variabilné dáta, ktoré zároveň vytlačíme (obálky s adresami, poukážky s kódom alebo listy s oslovením na meno).

CERTIFIKÁT

Sme držiteľmi certifikátu číslo 010/2013 o zhode s tlačovou referenciou FOGRA39L – ISO Coated v2 (ECI), podľa normy ISO 12647-7:2007, podľa protokolu C6L-200313-DTL, pre digitálny tlačový stroj Konica Minolta bizhub PRO C6000L, RIP IC-601 internal Konica Minolta Controller, papier gloss coated (type 1).
Certifikát vystavila spoločnosť GRAFIE CZ, s.r.o. Vystavením certifikátu táto spoločnosť nezávislou certifikačnou autoritou v ČR a SR potvrdila, že boli dosiahnuté cieľové tlačové parametre vyhovujúce norme ISO 12647-2:2007.

certifikat
* zadarmo tlačíme prvé výtlačky iba biznis grafiku a iba zákazky s potenciou tlačenia väčšieho množstva kusov (napr. nad 100ks), zadarmo netlačíme ‚ako prvé výtlačky‘ osobné a rodinné fotky alebo grafiky, ktore sú jednoznačne kusové výtlačky.

Comments

comments

Publikované v Technológia.
Reakcie môžete sledovať pomocou RSS 2.0. Prepojenia na túto stránku smerujte sem.

Reagovať na článok

Súvisiace články